Doradztwo i wsparcie

Szkolenia stanowią tylko część naszej działalności – są wynikiem ponad dziesięcioletniej praktyki i zdobytego doświadczenia. W ramach prowadzonych warsztatów postanowiliśmy podzielić się wiedzą i udowodnić, że marketing internetowy naprawdę może być skuteczny i przejrzysty.

Na co dzień zajmujemy się pozycjonowaniem stron, ich promocją w wyszukiwarkach oraz analityką internetową. Skutecznie prowadzimy remarketing, kampanie mailingowe oraz działania w mediach społecznościowych. Z naszych usług korzystają firmy, organizacje, instytucje oraz osoby prywatne. Wspieramy kompleksowo działalność podmiotów z różnych branż, pokazujemy jak osiągnąć sukces na rynku internetowym. Dzięki naszym działaniom wielu markom udało się zaistnieć w internecie i świadomości klientów, a co za tym idzie zwiększyć zyski.

Nasi certyfikowani specjaliści zapewniają najwyższą jakość usług i profesjonalizm. Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów i skorzystać z możliwości jakie daje marketing internetowy, skontaktuj się z nami!


  Jesteśmy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych


regulamin szkoleń | regulamin i polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone © 2016-2023 Alte Media | realizacja dwakroki.com