Nasz zespół

Szkolenie

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży marketingu internetowego! Naszą wizytówką są setki przeprowadzonych kampanii i to właśnie o nich opowiemy Ci podczas warsztatów.

Marketing internetowy to dla nas przede wszystkim pasja, której zgłębianie sprawia nam nieskrywaną przyjemność. Nasi szkoleniowcy to specjaliści z zakresu pozycjonowania, kampanii sponsorowanych Google, analityki internetowej, tworzenia kompleksowych strategii reklamy online i zwiększania sprzedaży w internecie.


Google Partner

Partner Google

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Spełniliśmy wszystkie rygorystyczne kryteria dotyczące doświadczenia, obrotów oraz kwalifikacji naszych pracowników. Nasze kampanie są oceniane na najwyższym poziomie przez zespół agencyjny Google. Zweryfikuj nas klikając w logotyp.


Szkolenie

Każdy z członków zespołu szkoleniowego Alte Media to Certyfikowany Specjalista Google!

Nasi pracownicy to specjaliści z zakresu reklamy sponsorowanej Google. Uzyskanie certyfikatu jest jednoznaczne ze zdaniem egzaminów, poprzedzonych szkoleniami, zarówno z zakresu działań reklamowych w wynikach wyszukiwania, jak i w całej Sieci Reklamowej w tym You Tube i Gmail. W sprawny i przejrzysty sposób dzielą się swoją wiedzą podczas szkoleń.


Łukasz Chołyst

Łukasz Chołyst

właściciel agencji marketingu internetowego Alte Media

Od kilkunastu lat specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu kreatywnych strategii reklamy online. Jest specjalistą Google AdWords i Analytics. Doskonale łączy umiejętności z zakresu technologii webowych i znajomość najnowszych trendów marketingowych. Posiada doświadczenie na poziomie eksperckim w projektowaniu i wdrażaniu projektów internetowych, w tym generujących ruch nawet na poziomie 1 mln uu/mc. Od 2014 roku współpracuje przy rozwoju jednej z największych w Polsce platform e-commerce. Prywatnie miłośnik glajtów.

Paweł Gawliński

Paweł Gawliński

specjalista ds. marketingu internetowego ze specjalizacją SEO i SEM

SEO i SEM to jego pasja! Z Alte Media związany od 2011 roku. W tym czasie stał się również Certyfikowanym Specjalistą AdWords oraz Google Analytics. W branży interaktywnej skupia swoje działania w obszarze narzędzi reklamowych Google i SEO. Specjalizuje się w kampaniach wysokobudżetowych i wymagających mocnych umiejętności analitycznych. Prywatnie wielbiciel piłki nożnej i wędkarstwa spinningowego.

Alicja Skopińska

Alicja Skopińska

specjalista ds. marketingu internetowego i kierownik zespołu agencyjnego

Google AdWords zna od podszewki! Na co dzień zajmuje się projektowaniem skutecznych strategii reklamy online oraz wdrażaniem ich "w życie". Od kilku lat pracuje z AdWords wykorzystując je przy kampaniach zwiększających sprzedaż i budujących wizerunek marki. Swoje doświadczenie związane z prowadzeniem kampanii Google sprawnie przekazuje podczas prowadzonych warsztatów.

Marcin Gabrych

Marcin Gabrych

specjalista ds. marketingu internetowego ze specjalizacją w efektywnej sprzedaży

Optymalizacja SEO – wie o niej wszystko. Zaczyna dzień od kubka mocnej, czarnej kawy i sprawdzenia wiadomości od swoich klientów. Swoje doświadczenie zdobywał w największych firmach SEO w Trójmieście od 2012r. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z optymalizacją serwisów internetowych. Zajmuje się analizą rynku i obecnie panujących trendów związanych z pozycjonowaniem organicznym. Prywatnie pasjonat motoryzacji oraz dobrej kuchni.

Piotr Podbielski

Piotr Podbielski

specjalista do spraw marketingu internetowego, nadzoruje kampanie marketingowe w Grupie Energa

Praca z narzędziami Google AdWords i Analytics sprawia, że stale rozwija i poszerza swoje umiejętności dotyczące usług oraz najnowszych produktów Google. Doświadczenie oparte na wiedzy praktycznej podparte jest certyfikacją Google - m.in. Google Merchant Center (GMC), reklam wideo na YouTube czy Google Analytics. Na szkoleniu przedstawi Wam ciekawe zagadnienia związane z kampaniami Google AdWords oraz pokaże jak nie przepłacać za kampanię mierząc efekty działań reklamowych.


  Jesteśmy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych


regulamin szkolen | regulamin i polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone © 2016 Alte Media | realizacja dwakroki.com