Nasz zespół

Szkolenie

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży marketingu internetowego! Naszą wizytówką są setki przeprowadzonych kampanii i to właśnie o nich opowiemy Ci podczas warsztatów.

Marketing internetowy to dla nas przede wszystkim pasja, której zgłębianie sprawia nam nieskrywaną przyjemność. Nasi szkoleniowcy to specjaliści z zakresu pozycjonowania, kampanii sponsorowanych Google, analityki internetowej, tworzenia kompleksowych strategii reklamy online i zwiększania sprzedaży w internecie.


Google Partner

Partner Google

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Spełniliśmy wszystkie rygorystyczne kryteria dotyczące doświadczenia, obrotów oraz kwalifikacji naszych pracowników. Nasze kampanie są oceniane na najwyższym poziomie przez zespół agencyjny Google. Zweryfikuj nas klikając w logotyp.


Szkolenie

Każdy z członków zespołu szkoleniowego Alte Media to Certyfikowany Specjalista Google!

Nasi pracownicy to specjaliści z zakresu reklamy sponsorowanej Google. Uzyskanie certyfikatu jest jednoznaczne ze zdaniem egzaminów, poprzedzonych szkoleniami, zarówno z zakresu działań reklamowych w wynikach wyszukiwania, jak i w całej Sieci Reklamowej w tym You Tube i Gmail. W sprawny i przejrzysty sposób dzielą się swoją wiedzą podczas szkoleń.


Łukasz Chołyst

Łukasz Chołyst

właściciel agencji marketingu internetowego Alte Media

Od kilkunastu lat specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu kreatywnych strategii reklamy online. Jest specjalistą Google AdWords i Analytics. Doskonale łączy umiejętności z zakresu technologii webowych i znajomość najnowszych trendów marketingowych. Posiada doświadczenie na poziomie eksperckim w projektowaniu i wdrażaniu projektów internetowych, w tym generujących ruch nawet na poziomie 1 mln uu/mc. Od 2014 roku współpracuje przy rozwoju jednej z największych w Polsce platform e-commerce. Prywatnie miłośnik glajtów.

Nina Dębska

Nina Dębska

Specjalistka ds. marketingu internetowego ze specjalizacją SEO i SEM

Pracuje w firmie Alte Media jako specjalista SEO. Pozycjonowanie stron to jej prawdziwa pasja! Buduje najwyższe pozycje stron w Google zarówno dużych, jak i małych witryn oraz sklepów internetowych. Zajmuje się przeprowadzaniem audytów witryn, analizą konkurencji, doborem słów kluczowych, a także dba o proces tworzenia wartościowych treści oraz weryfikuje jakoś tekstów od copywriterów.

Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem przekazując swoja wiedzę uczestnikom szkoleń i warsztatów z zakresu SEO. Sama chętnie uczestniczy w tego typu wydarzeniach. W wolnych chwilach praktykuje jogę, jeździ na zloty fanów Depeche Mode i gra w planszówki.

Dominika Rabczuk

Dominika Rabczuk

Specjalistka marketingu internetowego i wielka miłośniczka Social Mediów

Tworzy i prowadzi kampanie w mediach społecznościowych - od pomysłu, poprzez tworzenie tekstów i grafik, po optymalizacje. W kreatywny sposób wykorzystuje wszelkie możliwości promocji, jakie oferuje internet. Każdy projekt traktuje jak wyzwanie, z którego wynosi nie tylko doświadczenie oraz wiedzę, ale przede wszystkim przyczynia się do rozwoju biznesu swoich klientów.

Jej priorytetem jest efektywne działanie – zarówno w kontekście reklamy w mediach społecznościowych, jak też na polu tworzenia atrakcyjnego contentu. Dlatego każdy z jej pomysłów jest nieszablonowy! Największym atutem Dominiki jest kreatywne podejście do działań w obszarze Social Mediów. Tworzy oryginalne treści – nie lubi działać szablonowo! Inspiracją są dla niej sport, taniec i muzyka, a więc jej największe pasje.


  Jesteśmy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych


regulamin szkoleń | regulamin i polityka prywatności | wszystkie prawa zastrzeżone © 2016-2023 Alte Media | realizacja dwakroki.com